Тут ви можете купити чоловічі ремені для повсякденного або офіційного стилю. Наш інтернет магазин ременів пропонує великий вибір і приємні ціни.

Для правильного вибору ременя потрібно взяти до уваги різні аспекти, такі як матеріал, розмір, застібка і т. д.

Наш асортимент

Наші ремені від виробника виготовлені вручну з якісних і довговічних матеріалів. Шкіряні ремені від виробника з нашої колекції додадуть особливу індивідуальність і елегантність вашому образу. Також у нас дуже вигідно купити шкіряні ремені оптом.

Переваги

Основна перевага ременів в тому, що вони не тільки утримують на талії одяг, але і додають тонкий штрих, що підкреслює почуття стилю свого власника. Наші ремені мають широкий спектр дизайнів, які відповідають сучасним тенденціям.

Додаткова перевага ременів в тому, що за допомогою пряжки можна регулювати його довжину на талію. Завдяки цьому ви можете носити його і на поясі, і на стегнах. Зовнішній вигляд ременів варіюється в залежності від форми, розміру, кольору і способу обробки шкіри.

Перевага:

 • у нас шкіряні ремені оптом від виробника;
 • великий вибір, на будь-який смак;
 • ручна робота;
 • наші шкіряні ремені українського виробництва можна придбати за доступними цінами.

Шкіряні або тканинні ремені - на що звернути увагу?

Шкіряні ремені - найпопулярніші чоловічі аксесуари. Вони міцні, елегантні і універсальні. Такий не значимий на перший погляд аксесуар, зможе розповісти про статус свого власника, а також про його почуття стилю і вміння подати себе. З цього слід зробити висновки, що до вибору ременя слід підійти з особливою уважністю, а також необхідно вміти грамотно поєднувати його з брюками, джинсами та іншим одягом.

Ремені з тканини мають цікаві переплетення і дизайни. Вони зроблені з нейлонового матеріалу і досить міцні. Моделі бувають різних кольорів, а пряжка зазвичай має прямокутну форму.

Рекомендація

Існують деякі рекомендації, які важливо враховувати перед покупкою ременя:

 1. Без пряжки не вийде відрегулювати ремінь, тому її якість і розмір, мають важливе значення. Металеві пряжки, які ми використовуємо, не вимагають особливої уваги, так як виготовлені з якісних металевих сплавів. Рекомендується їх чистити без сильних і концентрованих засобів. Є також пряжки з пластику, вони можуть бути різних кольорів, але вони не настільки довговічні.
 2. При покупці ременя важливо оцінити, чи зручна його ширина, так як це гарантує більший комфорт. Чоловічі ремені мають стандартну ширину від 35 до 45 мм.жіночі шкіряні ремені шириною від 15 до 40 мм. ремінь, що має ширину менше 1 см, вважається тільки декоративним. Ширина 35 мм вважається класичною і в чоловічих, і в жіночих ременях.
 3. Як дізнатися необхідну довжину ременя? Ідеальний спосіб-це виміряти довжину свого старого ременя, який вам підходить. Також можна виміряти окружність талії там, де ви носите ремінь, а потім додати ще два сантиметри. Так ви дізнаєтеся необхідну довжину на талію. Цю довжину можете вказати при замовленні.
 4. З офіційними костюмами рекомендується носити гладкі ремені шириною 35 мм, оскільки це додасть нотку елегантності. З джинсами красиво поєднуються прошиті ремені або ремені з візерунками.

Помилки при виборі ременів до костюма

При виборі ременів можуть допускатися деякі помилки, наприклад:

 1. Вибір неправильного розміру. Щоб купити відповідний ремінь, потрібно або виміряти довжину свого старого ременя, який вам підходить, або виміряти окружність талії там, де ви носите ремінь.
 2. Ігнорування ширини пояса. Підбирати ширину пояса потрібно виходячи зі стилю брюк або взуття.
 3. Купівля ременів з поганого матеріалу. Ремінь не обов'язково повинен бути дорогим, але повинен бути якісним. Ремінь з 100% шкіри-кращий варіант.
 4. Ремінь занадто виділяється на тлі решти одягу. В такому випадку ремінь відволікає, а не підкреслює почуття смаку.

Як купити

Наші шкіряні ремені оптом і в роздріб можна замовити онлайн, а також придбати офлайн у фізичному магазині. Ремені оптом можна купити в Одесі на ринку «7 км» за прийнятними цінами. Також у нас можна купити Ремінь чоловічий шкіряний брендовий.

Стильні ремені за доступними цінами для будь-якого образу ви завжди зможете самостійно замовити і придбати з легкістю і без труднощів в інтернет-магазині. Для детальної інформації ви зможете завжди зв'язатися з нами за вказаними номерами телефону на сайті.