підтяжки

Серед речей у гардеробі мабуть підтяжки викликають найбільше запитань і суперечок типу:Як їх носити? З чим одягати, і з чим — ні? Як правильно підбирати? Давайте розберемося...

Які бувають підтяжки?

1. Підтяжки бувають у форм-факторі трьох видів: X-образні, Y-образні і H-подібні. Останні в наш час зустрічаються вкрай рідко, тому ми зосередимо свою увагу на перших двох.

2. Ширина підтяжок коливається від 20 мм (вузькі підтяжки) до 35 мм (класична ширина), і навіть до 40 мм (широкі підтяжки).

3. За способом кріплення підтяжки поділяються на два види: підтяжки з петлями під гудзики і підтяжки з одинарними або подвійними (французькими) затискачами. Підтяжки для гудзиків передбачають наявність ґудзиків на брюках або джинсах, до яких вони будуть пристібатися. Підтяжки з затискачами в цьому відношенні простіше у використанні: пристебнув затискачі і забув. Затискачі в свою чергу бувають звичайними (стандартного розміру) і посиленими (менше елегантними, але більш потужними).

4. Довжина підтяжок регулюється, тому на цей рахунок Ви можете бути спокійні, якщо Ваш зріст не більше 2 метрів.

5. За якістю підтяжки теж бувають різні. В основному це стосується якості еластичної стрічки, яка використовується (її щільності), а також якості матеріалу затискачів. Самі дешеві китайські підтяжки, звичайно ж, самого низької якості. Навряд чи їх варто купувати (хіба тільки один раз), тому що, коли розтягнеться гумка і поламаються затискачі (а це може статися в самий невідповідний момент), Ви втратите набагато більше, ніж зекономили при покупці. Дорогі італійські підтяжки звичайно ж оригінальні і відмінної якості, але не кожен може собі дозволити придбати подібний аксесуар за 1500 — 2500 гривень.

Лідером на ринку, які продають якісні підтяжки за доступною ціною, без сумніву, є польська фірма 'TopGal®'. Постачальником усіх підтяжок в нашому магазині є фірма 'TopGal®' Ці підтяжки дійсно гідної якості (вони використовують щільну гумку і нікельовані затискачі), і завдяки співпраці безпосередньо з виробником, ми можемо запропонувати їх Вам за цілком доступною ціною!

Як правильно носити підтяжки?

З чим можна носити підтяжки? Це питання викликає чимало суперечок і дискусій. Однозначно вибір залишається за Вами, але є кілька основних правил, до яких, звичайно ж, варто ставитися лише як до загальних рекомендацій.

1. Всі сходяться на думці, що одягати підтяжки і ремінь разом — це моветон. Те й інше здатне утримувати штани на потрібному місці, так навіщо ж комбінувати?

2. Думка, що підтяжки — це частина нижньої білизни і їх не варто надягати напоказ, вже давно кануло в літа. Зараз підтяжки — це привід похизуватися своїм гарним смаком і продемонструвати оточуючим свою причетність до модним віянням.

3. Красиво, коли підтяжки і краватка поєднуються за кольором. Проте це правило діє лише у випадку, якщо Ви дотримуєтеся класичного ділового стилю. Ви можете зробити його більш вільним, надівши сорочку з вузьких облягаючих светром і застебнувши підтяжки поверх светра.

4. Класичні підтяжки можна комбінувати, використовуючи загальне правило: підтяжки з візерунком слід поєднувати з однотонною сорочкою, а монохромні — з сорочкою, яка має малюнок або принт.

Можна надягати підтяжки з джинсами і майкою? Однозначно, так, але дивлячись які. Для цього краще підійдуть вузькі підтяжки. Це додасть Вам кілька вільний, навіть хуліганський вигляд. Також можете використовувати для цього широкі підтяжки в смужку. Дуже красиво буде виглядати з яскравими брюками або шортами в тон підтяжок і білою футболкою. Доповніть це кросівками або мокасинами і навіть капелюхом, і отримаєте дуже стильний молодіжний мікс, що підкреслює Вашу індивідуальність.

Вибираючи образ з джинсами, важливо не помилитися у кольорі підтяжок — вони повинні поєднуватися або з кольором взуття, або з кольором джинсів. Смугасті підтяжки, навпаки, можуть поєднуватися з кольором монохромного футболки. Загалом, тут величезний простір для експериментів з різними образами.

Підтяжки можуть стати гарним подарунком для чоловіка, і для жінки. Тут Вам на допомогу прийде ексклюзивна колекція 'Paolo Udini' з елементами деталювання з натуральної шкіри. Різноманітність кольорів і малюнків дозволяє вибрати подарунок і для солідного чоловіка, і для юного модника. Запаковані у брендовий коробочку, підтяжки однозначно будуть гарним подарунком.


Як бачите, підтяжки можуть бути і суто практичною річчю, і модним аксесуаром. У нашому магазині Ви знайдете величезний вибір підтяжок для чоловіків і жінок різного віку за доступною ціною. Так що не бійтеся експериментувати!