Умови повернення

Термін повернення

У відповідності з Законодавством України, повернення отриманого товару допускається протягом 14 календарних днів після його доставки (отримання в службі доставки).

Якщо придбаний у нас товар з яких-небудь причин Вам не підійшов, і Ви хочете обміняти його на інший або ж здійснити повернення, то зробити це можна тільки при дотриманні кількох умов:

Обов'язкові умови для повернення

  • Обмін або повернення товару здійснюється протягом двох тижнів (14 днів).
  • Повертається товар повинен бути товарного виду (мати бірки, ярлики, не мати слідів носіння, використання і т. д.)
  • Наявність документа, який підтверджує купівлю та оформлення замовлення Покупцем в інтернет-магазині "novaBelt" (товарний чек знаходиться у посилці з товаром)
  • При обмін або повернення товару Вам необхідно заповнити форму повернення товару на сторінці https://nova-belt.com.ua/index.php?route=account/return/add/.
  • Покупець самостійно оплачує доставку повернутого товару, вартість якої встановлює конкретна кур'єрська служба доставки.

Способи повернення товару

Варіант 1

Товар разом з необхідними документами надіслати службою "Нова пошта" за адресою: "Нова пошта", р. Овідіополь, відділення №1, тел. +38 (068) 147 11 94, Іванов Яків Георгійович.

Варіант 2

Принести самостійно в наш магазин за адресою: Одеса, промринок '7-ий кілометр', р-н "Поле Чудес', ряд #6, магазин №3838

Спосіб повернення коштів

Варіант 1

Зарахування грошей на банківський рахунок.

Варіант 2

Перерахування коштів поштовим переказом УДППЗ Укрпошта за адресою проживання

(за перерахування грошових коштів з повернення суми вираховується % згідно діючих тарифів УДППЗ Укрпошта)

Терміни повернення грошових коштів

Строк повернення коштів встановлений відповідно до Законодавства України становить до 30 календарних днів, рахуючи від дати одержання Продавцем заповненої Покупцем на сайті форми на повернення товару.